Porselen Lamina

Porselen lamina kaplamalar dişlerinizin ön yüzüne yerleştirilmiş ince porselen koruyucu kaplamalarıdır. Porselen lamina, daha hoş ve güzel bir gülümseme yaratmanın en estetik araçlarıdır. Minimum miktarda diş küçültme gerektirir ve bu bir restorasyondur. Porselen kaplamalar diş pozisyonunu, şeklini, boyutunu ve rengini değiştirmemizi sağlar. Tüm estetik anormalliklerin tek alternatifi değiller, ancak tercih edilen diş tedavisi hizmeti oldukları zaman gerçekten olağanüstü bir restorasyon şeklidirler.

Porselen lamina kaplama ile işlem yapmanın temel amacı, dişlerinizin görünümünü iyileştirmektir. Lamina kaplamalar için ana endikasyonlardan bazıları yıpranmış, şekilsiz, kırık dişler, zayıf diş hizası veya yanlış hizalanmış dişlerdir. Porselen kaplamalar genellikle hasta seçimi ile seçilir.

Porselen lamina, aşınmaya dayanabilir. Porselen aslında kırılgandır. Porselen dişlerinize sıkıca bağlandığında ve diş yapısından takviye aldığında, çok güçlü ve dayanıklı bir yüzey oluşturur.

Porselen lamina, dişlerin doğal özelliklerini andırdığı için, insan dişi dokusuna benzemek üzere tasarlanmıştır. Aynı zamanda diğer diş restorasyonlarından daha fazla lekelenmeye ve renk değişikliklerine dirençlidir. Bu tip kaplamalar özellikle sigara içenler ve lekeli dişlere yatkın kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir.

Porselen lamina, dişlerinizi aşınmış, rengini bozmuş veya hatta yanlış hizalanmış görünümünü düzeltmek için kullanılabilir. Genellikle normal ve tipik koşullar altında harika bir seçenek sunar.

Dişleriniz hafifçe aşınmışsa veya oldukça önemsiz anormallikleri varsa porselen lamina için iyi bir seçenek olabilir.

Hakkımızda görüşlerinizi yazın!

İletişim

ADRES: Halaskargazi Caddesi no: 165 Kat : 3 Şişli / İstanbul
Şişli - İstanbul
TEL: 0541 688 48 98
WHATSAPP: 0541 688 48 98
MAIL: info@sinancepeloglu.com