Rezin Dişler

Kompozit rezin dişler, aradığınız güzel gülümseme için hızlı, minimal derecede invaziv ve ucuz bir seçenek olabilir. Fakat sizi neyin iyi bir aday yapabileceğini bilmek, sizin için doğru yatırım olup olmadığını belirlemenize yardımcı olabilir.

Kompozit veneer, daha düz ve beyaz bir gülümseme elde etmek için diş tipindeki malzemenin dişlerinizde şekillendirilip kalıplandığı, kozmetik bir tekniktir. Dişlerde çarpıklık, boşluklu dişler ve hem dişlerde hem de dolgularda lekelenme için kozmetik bir çözüm olarak kullanılabilir. Tek bir randevuda kompozit reçine yapıştırma işlemi tamamlanabilir.

Rezin Dişler Kim İçin Uygundur?

Kompozit rezin dişler herkes için uygun değildir. Gülüşünüz çarpıksa, bu tedavi onu düzeltmez. Rezin dişler, öncelikle sağlıklı olan dişler için kozmetik bir çözüm arayanlar içindir.

Rezin diş kaplaması 50 yıldan daha uzun bir süre önce geliştirilen ve otuz yılı aşkın bir süredir yaygın olarak kullanılan güvenli ve etkili bir teknik.

Tedavinin kendisi genellikle, bazı diş minelerinin temizlenmesiyle başlar, diş hekiminin kompozit reçineyi dişinize en iyi şekilde şekillendirmesini ve ardından yapıştırma maddesinin uygulanmasını sağlar. Diş hekiminiz daha sonra kompozit reçineyi ekler, özel bir ışıkla sertleştirir ve dişlerinizi parlatır. İşlem, doğal bir kalıp ve şekil için yüksek düzeyde bir teknik gerektirdiğinden, bu alanda deneyim ve uzmanlığa sahip bir diş hekimi ile çalışmak en iyisidir.

Daha parlak bir gülüş elde etmekle ilgileniyorsanız, rezin dişler mükemmel bir seçenektir.

 

Hakkımızda görüşlerinizi yazın!

İletişim

ADRES: Halaskargazi Caddesi no: 165 Kat : 3 Şişli / İstanbul
Şişli - İstanbul
TEL: 0541 688 48 98
WHATSAPP: 0541 688 48 98
MAIL: info@sinancepeloglu.com